back to homepageback to homepage

ВАК-9 Індивідуальні подорожі

Ласкаво просимо на ВАК (Всесвітній археологічний конгрес)-9 до Праги. Плануйте свою подорож до Чехії разом з Археологічним атласом чеських земель.

Даний онлайн-ресурс презентує найбільш характерні археологічні пам’ятки республіки Чехія та пропонує Вам їх відвідати. На нашому веб-сайті Ви знайдете короткі описи найбільш значущих об’єктів, їх географічні координати та галереї фотографій, матимете можливість завантажити мапи та плани, обрані повнотекстові статті про кожну пам’ятку.

На сьогодні інформація про 205 археологічних пам’яток доступна ТУТ.

Ласкаво просимо на веб-сайт Археологічний атлас Республіки Чехія! Наша мета – представити Вам найбільш значущі археологічні пам'ятки на теренах Чехії та запросити Вас їх відвідати.

Матеріали веб-сайту грунтуються на двох опублікованих книгах та інших дотичних до проблематики джерелах, що розширюють наші уявлення про пам’ятки. На даному веб-сайті Ви знайдете короткі описи найбільш значущих об’єктів, їх географічні координати та галереї фотографій, матимете можливість завантажити мапи та плани, обрані повнотекстові статті про кожну пам’ятку.

 

 

CONGRESS SECRETARIAT
GUARANT International spol. s r. o.
Českomoravská 19, 190 00  Prague 9
Czech Republic
Phone: +420 284 001 444
E-mail: wac-9@guarant.cz© 2018–2022 GUARANT International spol. s r. o.